Imagen de avatar Robertson Kopačky nike magista
565665

Schůzka byla Nike buty piłkarskie

Schůzka byla Nike buty piłkarskie v květnu vyzvána, aby zvážila plány na dva nové mrakodrapy v Pittsburghu. Tyto věže byly rovněž navrženy Hugh Stubbins s LeMessurier jako stavební poradce a plány volaly po ochranných prostředků proti větru, podobné těm, které v Citicorp Center, se stejnými specifikacemi pro svařovaných spojů. Bylo to high-end inženýrství; Dva konstrukční prvky spojené kvalifikovaný svářeč stát tak silný, jako „jeden, ale svarových spojů, které vyžadují mnoho práce a tudíž drahé, může být zbytečně silný ;. Ve většině případů jsou šroubové spoje jsou praktičtější a také bezpečné Toto bylo stanovisko, které na květnovém zasedání přijal muž ze společnosti US Steel, potenciální uchazeč o smlouvu o vybudování Pittsburgh Towers. Pokud by byly svařované spoje podmínkou, projekt by mohl být příliš nákladný a jeho společnost by možná nechtěla.
Aby ho ujistil, buty nike hypervenom LeMessurier telefonoval svou kancelář v New Yorku. ‘Mluvil jsem se Stanleym Goldsteinem a řekl jsem:’ Řekni mi o svém úspěchu s těmito svařovanými klouby v Citicorpu. ‘A Stanley řekl:’ Ach, ty nevíš? Byly změněny – nikdy nebyly spájeny, protože k nám přišel Bethlehem Steel a řekl, že si nemysleli, že bychom to měli dělat. ” Bethlehem, který postavil věž Citicorp, učinil stejnou námitku – svary byly silnější, než bylo nutné, šrouby byly správnou cestou k práci. Dne 1. srpna 1974 přijala Newyorská kancelář LeMessurier – vlastně společný podnik s bývalou manhattanskou firmou s názvem kancelář Jamese Rudermana – návrh Betlémské smlouvy.
Tato zpráva korki nike mercurial pomohla LeMessurier s „obavy ve dnech následujících po jednání Volba šroubových spojů byla technicky správná a odborně i pravá ..“ Porucha jeho společníků ke značce na změnu návrhu byl ospravedlnitelný; Každé rozhodnutí o místě na Manhattanu čekalo schválení z Cambridge, budova by nikdy nebyla dokončena. Nejdůležitější je, že moderní mrakodrapy jsou tak silné, že katastrofický kolaps není považován za Kopačky nike magista realistickou perspektivu; Když se inženýři snaží omezit řízení budovy, učiní to pro pohodlí nájemníků.

Deja un comentario